Analitik Modeller Kullanarak Kişiselleştirilmiş Vadeli Mevduat Fiyatlandırması

16 Mayıs | 11:00 - 11:45Don’t worry, we have other events you may be interested in.

We encourage collaboration and so we use a technology called ThinkHub which enables you to share content from any device with other colleagues and the Experian team.

Webinar Hakkında

TARİH:

16 Mayıs, 2024
11:00 - 11:45
KONUŞMACILAR:

Cahit Öğüt - Global Consultant | Experian
Utku Öz - Partner | Arthur D. Little
Analitik Modeller Kullanarak Kişiselleştirilmiş Vadeli Mevduat Fiyatlandırması

Bu webinarda vadeli mevduat müşterilerinin fiyat hassasiyetlerine dayalı kişiselleştirilmiş fiyatlandırma yapısının nasıl kurulabileceğini konuşacağız. Oturumumuzda sizlere değerli bilgiler ve fiyatlama yaparken kullanabileceğiniz çözümler sunmayı vaat ediyoruz.

İçerik
  • Vadeli Mevduat Pazarının Görünümü: Türkiye vadeli mevduat pazarındaki gelişmeler ve yakın geleceğe dair beklentiler
  • ML Tabanlı Fiyat Hassasiyet Modeli Oluşturma: Piyasa dinamiklerine etkili bir şekilde uyum sağlamayı mümkün kılan makine öğrenimi tabanlı fiyat hassasiyeti modeli oluşturmanın temelleri
  • Mevduat Faiz Oranlarını Optimize Etme: Müşterilerin fiyat hassasiyetine dayalı, aynı zamanda banka hedef ve kısıtlarıyla uyumlu şekilde faiz oranlarını optimize etme, karlılığı maksimize ederken müşteri ihtiyaçlarını da karşılayan dengeli bir yaklaşım sağlama
  • Stratejileri İyileştirme: Müşteriler için farklı ve final faiz oranını belirlerken en iyi stratejilerin geliştirilmesini ve bankaların bugünün dinamik finansal ortamında rekabetçi ve esnek kalmasını sağlama
Kimler Katılmalı?
Bu etkinliğe, vadeli mevduat fiyatlama süreçlerinde rol alan tüm bankacıları davet ediyoruz. Webinarımızın hem hazine ve iş birimleri için hem de analitik ve IT ekipleri için değerli bilgiler içerdiğine inanıyoruz.
Neden Katılmalısınız?
Deneyimli bir bankacı veya alana yeni girmiş biri olun, webinarımız, rolünüzde uygulayabileceğiniz değerli içgörüler ve pratik stratejiler sunmayı vaat ediyor.

Konuşmacılar

Cahit Öğüt
Global Consultant | Experian
Cahit Öğüt

Cahit Öğüt Biography

Utku Öz
Partner | Arthur D. Little
Utku Öz

Utku Öz Biography

Loading...

Kayıt Formu


İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz içerikleri sizinle paylaşmamızı ister misiniz?*

Experian pazarlama iletişimlerine kayıt yaptırarak en son araştırma, haber ve web seminerlerine davetiye alabilirsiniz. Experian olarak geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahip olmamıza rağmen, size yalnızca iş alanınızla ilgili olduğunu düşündüğümüz iletişimleri göndermek için elimizden geleni yapacağız. Fikrinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.