Mar 2021 | Uncategorized |

Experian, geliştirdiği yeni risk segmentasyonu yaklaşımı sayesinde Yapı Kredi’nin risk iştahını değiştirmeden kredi kartı limitleri için ortalama %21 artış sağlamasına destek oldu.

Yapı Kredi Bankası Kredi Risk Yönetimi Grup Direktörü İrem Can projeye ilişkin şunları söylemiştir: “Experian ile birlikte tüm Teminatsız Tüketici Ürünleri için geliştirdiğimiz ve müşteri başvuru ve portföyünün daha iyi izlenmesine yardımcı olan yeni Risk Segmentasyonu yaklaşımını uygulamaya almış olmaktan oldukça memnunuz. Bu yeni risk segmentasyonu yaklaşımıyla tasarlanan yeni limit yönetimi stratejisi ile, bankanın risk iştahını değiştirmeden kredi kartı limitleri için ortalama %21 lik bir artış sağladık.

Proje çıktılarına ulaşmak için hemen aşağıdaki formu doldurun.

Loading...

Hemen İndir

Experian pazarlama iletişimlerine kayıt yaptırarak en son araştırma, haber ve web seminerlerine davetiye alabilirsiniz. Experian olarak geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahip olmamıza rağmen, size yalnızca iş alanınızla ilgili olduğunu düşündüğümüz iletişimleri göndermek için elimizden geleni yapacağız. Fikrinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Would you like to hear from us?